Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a pókokat? Nagyon...

Szeretitek a pókokat? Nagyon hasznos állatok.

Figyelt kérdés
Etetitek őket, mert én igen.
2009. szept. 4. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a házi pókjaimat nagyon szeretem, például az egyik alatt már egy hatalmas döglött hangyakupac gyűlt össze. Hasznos állatok!
2009. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
6-7 évesen én is etetgettem őket, de most már inkább fújogatom őket, Raiddel.
2009. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

UTÁLOM ŐKET, HASZNOSAK DE UNDORÍTÓAK!!!

Még kis koromban az egyik barátomat megcsípte egy méh a földön de azt hittem hogy egy pók és azóta félek tőlük, igen RAID FOR EVER!

2009. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én nem etetem őt/őket, mert találnak maguknak ételet, ugyanis a szúnyoghálón a pici bograk átmennek és a lámpa körül szenvednek. Ott van a pókom és elfogyasztja a fennakadtakat. Így én is jól járok, iletve a pók is.
2009. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én elviselem őket, tudom melyik hol lakik, nevük is van: Hektor 1, Hektor 2, stb. Általában nem is bántom őket, bár nem is etetem. DE ha elérnek egy bizonyos méretet, akkor szelektálok közülük, és esélyt adok a feltörekvő nemzedéknek. A szelekció eszközéül papucsot használok, nem bírom az irtószerek szagát, és így legalább pontosan azt találom el, amelyiket kinéztem magamnak. :D
2009. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

No papucs!

Spider forever!

2009. szept. 4. 22:53
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
A rovarírtó hosszútávon nemjó,ugyanis gátolja egy létfontoságú anyag termelődését az idegrendszerben,ami nagy problémát okozgat.Szerintem maradjon csak a papucs...
2009. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem utálom őket, nincs velük bajom, de azért egy kifejlett tarantulával nem szívesen randiznék... ja, és SOHA nem ölöm meg őket, mert erre babonás vagyok! ha találok a szobámban egyet, akkor inkább kimásztatom az ablakon át.
2009. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Helyes! A szerencse legyen veled!
2009. szept. 4. 23:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen a szobám sarkába 2-3 pók mint 10 légy vagy szunyog, a pók nem bánt viszont a gec* szúnyogok agyoncsipkednek és a legyek idegesítőek, rászállnak minden s*arra aztán az emberre...
2009. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!