Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit eszik a pók?

Ilyenkor mit eszik a pók?

Figyelt kérdés
Akik otthon tartanak pókot azt ilyenkor mivel etetik? Csak mert ilyenkor nincsenek legyek és a pók meg azt eszik. És itatni hogy kell?
2013. febr. 27. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A pókot írtani kell nem nevelni xD

De..az én véleményemen kívül, az állatos boltokban lehet szerintem kapni ilyen kukacféléket.. nekem kaméleonom volt (tudom nagy különbség) de mi mást enne ilyenkor? Fagyasztott legyet?

A kukac meg tele van ...fehérjével..

Azt hogy iszik-e nemtudom..de szerintem a táplálékból nyeri a dolgokat. Mert ami pók van a sarokba, nemhiszem hogy esténként a házigazda poharából kortyolgatna.

2013. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akik otthon tartanak pókok azok általában nem etetnek léggyel, se nyáron, se semmikor. A leggyakoribb táplálékok a csótányok, tücskök, sáskák és különféle lárvák, esetleg egér. Ezeket vagy állatboltban veszik meg vagy otthon tenyésztik. Itatni pedig úgy kell hogy vizet öntesz az itatójába, ami nem csak az ivás miatt fontos, hanem a megfelelő páratartalom biztosításában is segít.
2013. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem itatni elég ha beraksz egy kis edényben vizet... és gondolom etetni szárított lárva amúgy milyen pók?
2013. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!