Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítene egy másik állat?...

Segítene egy másik állat? Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
A szüleim el akarják altatni az állatkámat (beteg, de még aránylag szinten tartható az életminősége) és amellett, hogy foggal-körömmel küzdök érte, utána segítene egy másik állat? Ezt hogy adjam be a szüleimnek, ha sokat sírok a mostani állatkám elvesztése miatt akkor az a baj ha meg nem akkor az!
2013. márc. 13. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem rég halt meg a kutyám és most úgy érzem nem kell másik. Ő kell vissza :(
2013. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most csuny leszek de tömör: ez a "meghalt az állatkám gyorsan másikat vigasznak" nagyon nem jó dolog. 1, az elòzőhöz fogod hasonlitgatni, 2, inkabb dolgozd fel lelkileg minthogy a "nem gondolok ra mert most itt van ez pici" féle módon próbalkozz. Nagyon remelem hogy a beteg állatkád álmában lép majd a szivarvanyos mezőre es nem lesz szükseg... tudod arra. :)
2013. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Segíteni nem segítene, de ha úgy érzed neked kell hogy legyen állatod, akkor vegyél.


Amúgy milyen állatod halt meg?

2013. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AZt neked kell tudnod, hogy lelkileg kész vagy e rá, de lehetséges, hogy az újban is a régit keresnéd...
2013. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A kutyánk elvesztése után egyből "kölcsönkértünk" egy ugyan olyan fajtájú kutyát vigasztalásnak, vagy hogy kicsit kitöltse az űrt, de minden sétát végigbőgtem. Itt volt 2 hétig és a végén már nagyon akartam, hogy hazamenjen, mert én is összehasonlítottam őket. Pedig ez sokkal aranyosabb és kedvesebb volt, de mégsem olyan mint az enyém volt. Talán segített a jelenléte megszokni, hogy a saját már nincs itt és amikor végre hazament, nem kerestem a sajátot.
2013. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hörcsögöm egy éve halt meg.

Lehet hülyének nézni, de hetekig depressziós voltam utána. Úgy ragaszkodott hozzám hogy be sem kellett zárni a ketrecbe, magától visszamnet ha unta a szaladgálást, és mindig felmászott rám ha simogatást akart :)

Én ideáig el sem tudtam volna képzelni hogy új állatom legyen, hörcsögöt pedig nem szeretnék többet mert túlságosan rövid ideig élnek.

Ez legfeljebb akkor működhet ha egyáltalán nem ragaszkodtál hozzá, máskülönben meg fog viselni az elvesztése.

2013. márc. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg nem halt meg a mostani, azert kuzdok, hogy ne altassuk el, mert szuleim szerint szenved. Pedig ez nem teljesen igy van. Igen beteg xe meg meggyogyulhat!
2013. márc. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!