Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Túlélőtúrát tervezek a közeljö...

Túlélőtúrát tervezek a közeljövőben a Bükk és a Bakony vonalán kb 1 hónaposra túrára gondoltam . Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Természetesen nem kezdő vagyok pontosan tudom mi védett mi nem, mi ehető mi nem ! csak pár jó tanácsra lennék kíváncsi

étel vásárlást a legvégsőbb esetben tervezem .Horgászengedéllyel rendelkezem . Normális válaszokat várok !



2013. ápr. 6. 21:24
 1/2 anonim válasza:
Milyen túrára gondolsz, hogy magadnak állítod elő az erdőben található növények közül. Amit tudok ajánlani az az amit minden túrázónak mondanék, hogy legyen nálad elsősegély felszerelés, ELEGENDŐ VÍZ (ihatót nem tudom honnan szerezhetsz a Bükk-ben), és önvédelemre alkalmas felszerelés.
2013. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
1 hónapos túra? Ember, ebben az országban nincs olyan hely, ahonnan elindulva ne érnél ki egy órán belül valamilyen útra...
2013. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!