Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik tájat vagy melyik táj...

Melyik tájat vagy melyik táj állatvilágát szeretitek a legjobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Ha néztek egy állatokról szóló dokumentumfilmet, sorozatot vagy hasonlót, melyik táj fog meg a legjobban? Melyiket szeretitek leginkább nézni, melyiknek az állatvilágát szeretitek a inkább...? Maximum 3, de akkor a többihez magyarázatot is ha lehetne! ^^

- Szavanna

- Óceán, tenger

- Jeges, havas erdős vadon

- Sivatag

- Préri

- Dzsungel

- Tavak, folyók (esetleg tavakkal, folyókkal tarkított táj)

- Mocsár

Esetleg ha valamilyen táj kimaradt és nagyon nem illik semelyikbe sem, akkor azt is írjátok le.


Ha elmondanátok azt is, hogy miért azt a tájat szeretitek, azt még jobban megköszönném!



2013. ápr. 6. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a magyar pusztát és élővilágát szeretem legjobban.Nagyon élvezem,mikor leszáll mellettünk egy gólya vagy elcsúszkál egy vízisikló.Vagy mikor eljönnek a házunkhoz az őzek.Nekem van olyan érdekes,mint más tájak állatai.
2013. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Óceán tenger. Bírom a tengeri élőlényeket. :D
2013. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az óceán, tenger mert nagyon szép az élővilága. :)
2013. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

felsoroltak közül:

mocsár - mert rendkívül érdekesnek tartom a növény- és állatvilágát, ahogy az állatok képesek életben maradni egy olyan kiismerhetetlen, folyamatosan vízzel áztatott, ingoványos területen.

dzsungel - mert nagyon változatos az élővilága és a mai napig naponta rengetegféle élőlényt fedeznek fel benne a biológusok...



ugyan nincs felsorolva de a tundra is számomra nagyon érdekes. az a hideg, hegyvidéki, zuzmós élővilág szerintem káprázatos.

ugyanígy nincs felsorolva a tajga sem, pedig szerintem ez is ugyanolyan érdekes tud lenni, mint egy tengeri/óceáni élővilág. a mocsaras, lápos, fenyőerdős területek...gyönyörűek szerintem...



mindezek ellenére a hazai élővilágot is rendkívül érdekesnek tartom. hazánkban többféle élővilág is megfigyelhető. vannak mocsaras, hegyvidéki de még enyhén sivatagra hajazó területeink is...változatos és érdekes tud lenni a hazai vadon is, bármennyire is lebecsülik sokan :) az őzek, szarvasok, vaddisznók, tölgyesek, bükkösök...szóval az egész olyan szépséges :)

2013. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt se ártana kiemelnem szerintem, hogy véleményem szerint a tengeri és az óceáni élővilág nem épp látványos...és még kevésbé lesz látványos ha az emberiség nem áll le a szennyezéssel, ugyanis el fognak tűnni a nagy korallzátonyok is, mivel a korallok csak és kizárólag a tiszta, egészséges vízben képesek életben maradni...
2013. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!