Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek a molylepk...

Mit tegyek ha félek a molylepkéktöl?

Figyelt kérdés

#Molylepke-Bogár-Rovar-Fóbia-Állatok-Rovar
2013. ápr. 14. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
kerüld el
2013. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért félsz tőlük? olyan cukik
2013. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha meglátod, ordíts rá: Hess p....ba, rusnya féreg!
2013. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nemtom de én is félek tőlük...bár mostanában a kisebbektől nem, csak az ilyen nagy 5+ centisektől :)


amitől viszont rettegek az a büdösbence vagyis poloska ... nem hiszti hanem szabályos félelem ... eddig a leghatásosabb módszerem ennek legyőzésére az volt, hogy jól megnéztem egyet :D utána már be mertem őket zárni dunsztosüvegbe és ki mertem vinni...de aztán ez is hatástalan lett. szóval nincs több ötletem :S

2013. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

uhh a poloskáktól én is félek nyáron mindig van jó pár a lakásba, idegbajt tudok kapni, kb 5 év volt h egyszerre 3 volt a szobámba azoikat lefújtam kemotoxszal és beletettem egy-egy befőttesüvegbe és addig ráztam míg megnem haltak életem legnagyobb állatkínzása volt de a lelkemen nem segített mert még mindig rettegek tőlük XDD


am semmit nem tudsz tenni, max kutyaharapás szőrével de azt én nagyon nem merném :) kerüld őket és ha látsz egyett keress valakit aki megvéd tőle :)

2013. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló hahaha :D nagy Volt :)am köszi mindenkinek
2013. ápr. 14. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
hát legfőképp ne nézd meg a megszólít az éjszaka c. filmet:)
2013. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok :)
2013. ápr. 15. 00:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz a molytól, üsd a tenyered.
2013. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!