Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosnak kell állatokat...

Állatorvosnak kell állatokat műteni?

Figyelt kérdés
Állatorvos szeretnék lenni de most, 9.ben nem igazán bírom a vért és el sem tudom nagyon magam képzelni hogy műtenék.Esetleg ez elmúlik vagy kell-e egy magán állatorvosnak egyáltalán műtenie (ha rendelőm lenne)?
2013. ápr. 16. 18:07
1 2
 1/11 bölcs bendegúz válasza:
Ami nem megy ne erőltesd!!!De ha kitaró vagy akkor meg fogod szokni a vért!Én is így voltam a vérrel :)
2013. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen állatorvos vagy, de jó eséllyel igen. Pl kisállatklinikusnak mindenképpen! De addig még tényleg van időd hozzászokni, próbálj meg bekéretőzni egy rendelőbe, hogy megnézhess ezt-azt, az nagyon jó teszt! Én még műtéteket is nézhettem, hátha neked is megengedik!
2013. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a kisállatklinikusnak nem nagyon kell? vagy annak is mindegyik állatorvosnak? Egyébként még a gyerekorvosi pályán gondolkodtam de ott gondolom nem kell műteni.
2013. ápr. 16. 20:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg gyógyszerész
2013. ápr. 16. 20:11
 5/11 A kérdező kommentje:
jajj bocsi most látom mit írtam szóval a kisállatklinikán mindenképp?
2013. ápr. 16. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ott mindenképp kell műteni. Gondolj az ivartalanításra, a legtöbb állatot azért viszik orvoshoz, alap ellátás.
2013. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Háziorvosnak nem kell műteni. A gyerekorvost gondolom a gyerek háziorvosra értetted. Nekik nem kell.
2013. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos meglehet szokni a vért.Szerintem mindegy milyen orvos leszel,néha látni fogsz vért.

Az állatorvosi pályán szerintem alap,hogy tudj ivartalanítani és vért levenni.

2013. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ki lehet nőni a "vérérzékenységet" (én is kinőttem), de a pszichiáteren kívül szerintem nem találsz olyan orvosi szakmát, ahol ne kellene vért látni. Háziorvos ugyan nem műt, de pl. nálunk a faluban egy hülyegyerek kezében felrobbant a petárda, vérzett, mint a fene, és mielőtt a mentők kiértek volna, a háziorvos rohant ki bekötözni meg elállítani a vérzést.

Állatorvosnak is kell műteni, sebeket ellátni. Belelép a kutya az üvegcserépbe, összemarakodnak a macskák, felhasítja a ló oldalát egy faág, ezer minden lehet, amit be kell varrni.

2013. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak voltak,még elgondolkozom rajta.
2013. ápr. 17. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!