Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a darázs-méh...

Milyen érzés a darázs-méh csípés? Mihez tudnád hasonlítani?

Figyelt kérdés

Tűszúrás, mint pl vérvételnél? Vagy rosszabb?

Elég régen csípett meg,(kopp-kopp).


2013. ápr. 22. 16:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igazából én magától a csípéstől félek, nem pedig az utána lévő kellemetlenségtől. :( Köszönöm szépen, kb van fogalmam mostmár róla, habár nem szeretném átélni.
2013. ápr. 25. 09:16
 12/15 szabóméhészet ***** válasza:

Egyik se vészes,se a méh se a darázscsipés.Változó hogy az ember munka közben hány csipést kap, 10-20 csipés az átlagos.

Fel se veszi az ember.Fáj egy picit,de nem foglalkozhatok vele,ott a kezemben egy méhekkel takart fiasitásos lép,4-5ezer forint érték,nem dobhatom el mert megcsiptek :)

2013. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem csak darázs csípett meg egyszer, de épp rákönyököltem, ezért nem volt sok ereje... Kb olyan volt, mintha csalánba nyúltam volna.
2013. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, engem még csak méh csípett meg, de azt jóformán meg se éreztem, úgyhogy csak a förmedvénynek való beharangozás ellen tudok szólni. Képtelen vagyok azt képzelni, hogy a darazsak fényévekkel brutálisabbak. Kellemetlen persze, de messze nem akkora szám, mint sokan állítják.
2013. júl. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ovis koromban van egy emlékem, hogy megcsípett egy darázs, de nem tudom felidézni, hogy milyen érzés volt a csípés, csak azt, hogy nagyon sírtam. Lersze egy óvodás más mint egy felnőtt ember, szerencsére nem csíptekeg felnőttként, de kerülöm is a darazsas helyeket.


Egyszer egy családi összejövetelen a strandon ebédeltünk, kb 5-6 darázs repkedett a kajánk körül, olyan ideges voltam a félelemtől, hogy az étvágyam is elment és eljöttem onnan.

2021. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!