Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szongáriai cselőpók alszik...

A szongáriai cselőpók alszik téli álmot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert ilyenkor ősszel mindig fogok egyet-kettőt a lakásban, mintha a hideg elől menekülne. Egész nyáron kint vannak a kertben (szoktam látni a lyukaikat), ha téli álmot aludnának, akkor gondolom kint vackolnának el, nem jönnének a meleg lakásba.
2009. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. okt. 2. 06:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Huuh..

Hát rákerestem erre a cselőpókra mert így elsőre nem ugrott be h melyik az... és ezeket talaltam:

[link]

[link]

És az elsőtől kérdezném hogy nálatok ilyenek mászkálnak a lakásban? :D Alapból nem nagyon vagyok ilyen ijedős, és a pókoktól se félek, de sztem ha egy ilyen jönne velem szembe a házban tuti, hogy kihagyna a szivem...

2009. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem agreszív fajta, csak akkor ha sarokba szorítják. A csípése kb. annyira erős, mint a darázscsípés.

Nem mászkálnak állandóan bent a lakásban csak ősszel téved be egy-egy amikor elkezdődik az aratási szezon, és megzavarják őket!

-első-

2009. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alszik téli álmot, mert lefedi a lyuk száját a hálójával (tudniillik, lyukakban él).
2014. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!