Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szomszéd kutya megölte az...

Szabolcs007 kérdése:

A szomszéd kutya megölte az enyémet, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van a szomszédban egy foxi kutya aki folyton támadja a kutyáimat. A kutya feje átfér a kerítésen, amit ők csináltak.2 boxerem van és pár yorkshire terrierem. A legkissebb yorki átment ma a kerítésen, a foxi azonnal összeroppantotta a kiskutyát. Ilyenkor mit lehet tenni?

Az ő kerítésük,amit több helyen is mi foltoztunk be,mert a kutya átfért.

Lehet kártérítést követelni tőlük??



2013. máj. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem igazán lehet sajnos, tekintve, hogy a te kutyád ment át hozzájuk.

Talán a kerítésért azért szólhatnál valakinek, de nem hiszem, hogy ilyenekkel törődnek.

Sajnálom ami történt.

Én szerintem rá küldeném a kutyára a boxereket.

2013. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én húztam új kerítést a szomszédé elé hogy ne férjem át a kutyám...pedig ott nincs másik sem csak azért tettem hogy ne császkáljon el.

Simán kifeszítesz pár rúd közé egy csirkehálót max egy napos meló és nincs probléma, később még befuttatható növénnyel is...

2013. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha a te kutyád ment át az ő területükre, akkor semmit. A kerítésnek pedig két oldala van - egy az övén, egy a tiéteken. Ha ennyire zavar a dolog, csinálj te is egy kerítést, elfér egymás mellett a kettő, nem? És egyből nem lesz több öldöklés. Ha boxereid meg yorkijaid vannak, akkor kell, hogy legyen pénzed egy normális kerítésre is.
2013. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mentek a zöldek
2013. máj. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!