Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz állatkínzásról?

Mit gondolsz állatkínzásról?

Figyelt kérdés
vajon miért csináják?

2013. máj. 25. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Mert egy undorító patkányok,akik mást nem tudnak csinálni..

Az összeset egy 100-as szögre fel kéne rakni és ott lógatni 10 napig,utána meg jól megkínozni őket nem pedig szegény állatokat.!

2013. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mit? Semmi jót.
2013. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csinálnám velük, amit ők az állatokkal.
2013. máj. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 kérdést tettél fel,de a másodiknak sztem nem itt van a helye.na mind1...

undorító h 1 ártatlan,védekezésre képtelen érző lényt pusztán heccből bántják.


az h ki miért teszi,már 1 más kérdés.vannak akik tényleg betegek,"fura szükségletekkel" és azért kínoznak állatokat,mert tudják h ezt szinte büntetlenül megtehetik.és hát persze vannak kisebbségi komplexumos/antiszoc/p*cs emberek akik így próbálnak keménynek látszani,amolyan ókori "római cirkusz" jelleggel.

az előbbit nem véleményezem,viszont az utóbbi "embereket" élve gyújtanám föl...(és most finoman fogalmaztam)

2013. máj. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy azért csinálják, mert abban találják meg a saját kiteljesedésüket. Pl. ha valaki mindig el volt nyomva, vagy mindig ő volt a legkisebb és leggyengébb akkor ez amolyan lelki egyensúlyt ad neki, hogy ha bántalmaz egy nála kisebbet vagy gyengébbet. És mivel embert büntetlenül nem bánthat így állatot bánt 8annak ellenére hogy hivatalosan azt sem lehetne büntetlenül, de mégsem foglalkoznak velük annyira mint kellene!!!!!!!)

ettől erősebbnek hiszi magát és ettől jobban érzi magát.

szerintem erről van szó.

mindenesetre én könyörtelenül bánnék el minden olyan "emberrel" aki ilyet tesz. Pontosan úgy bánnék el vele, mint ahogy ő tett a nála kisebbel! :)

2013. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!