Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mentettél már meg vmilyen...

Mentettél már meg vmilyen állatot?

Figyelt kérdés
Mi egyszer a lányommal találtunk a Feneketlen tó szélén a vízben egy ázott denevért. Kivettük és felraktuk egy faágra megszáradni. Olyan aranyos volt, sztem megmentettük.
2009. okt. 8. 10:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
:D nekünk a kerti csap alatt van egy nagy műanyag tál. abba volt víz. és onnan menekítettem ki egy méhecskét. nem nagy dolog de szépen megszáradt és elrepült:)
2009. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
ja 13 éves vagyok és lány:)
2009. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi még gyerekkorunkban egy kismadarat a játszótérről. Nem tudtuk a baját, mert nem volt vizes vagy ilyesmi, hanem csak kis gyenge volt szegény és nem tudott repülni.

Egyik játszótársunk haza is vitte egy éjszakára. Aztán helyrejött és szabadon engedték.

22/L

2009. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi folyamatosan ezt csináljuk. Hordjuk haza a kidobott, vagy beteg állatokat. Már 4 macskám van itthon, pedig csak megetetni, vagy meggyógyítani hoztuk haza, aztán itt maradtak. Az állatorvos már mosolyogva fogad, hogy mit hoztunk már megint. Találtunk töröttszárnyú galambot. Irány a doki, sinbe tették, hazavittük, pátyolgattuk, meggyógyult, elengedtük. Ugyanez a helyzet a sünikkel is. Már többet sikerült rendbehozni, de sajnos volt amelyik elpusztult. Mindig megfogadom, hogy soha többé, de úgysem tudjuk megállni, pedig néha nagyon fárasztó és anyagilag is kimerítő az itthoni állatkert.
2009. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer egy galambot amit megfogott egy macska.Hazavittem bekotoztem a sebet etettem es 3 nap mulva helyrejott es elengedtem.Nagyon jo erzes volt.
2009. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy galambot, megvolt lőve a szárnya, egy farakás alatt szenvedett szegény. Hazahoztuk, kiműtöttük csipesszel a golyót, és kb 2 hónapig lábadozott nálunk, szabadon volt a kacsák között. Velük evett, velük volt :) Aztán meggyógyult annyira a szárnya hogy elrepült. De hetekig visszajárt még hozzánk, aztán végül teljesen eltünt.
2009. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
pest-pécs úton legutóbb 7db elütött macskát láttam, szóval lehet önzőség, de én úgy fogom fel, h a két cicámat megmentettem.
2009. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
Egyik éjszaka jöttünk haza egy szórakozóhelyröl és a kissé ittas haverom belerúgott egyet egy sünbe. Miután megtette mdtam neki hogy ne rugdossa , és abbahagyta. Ez által megmenekült.
2009. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A saját cicámat, aki kóborcica volt, most meg már ágyon alszik, mindig kap kaját és oltva van :)

utazott jópár kilómétert az új lakhelyére, mert szegeden találták ismerősök, én meg pesten élek.

mentenék többet is, csak nem engedik :(

2009. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
egy egeret. beleesett az udvarban egy gödörbe. mivel akkoriban volt kis egérpoblémánk apa meg akarta ölni, de nem engedtem. elvittem egy közeli erdős-rétes területre és elengedtem. lehet, hogy csak egy egér, de azért állat. és aranyos.
2009. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!