Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkínzásnak minősül, ha...

Állatkínzásnak minősül, ha egynapos kiskutyákat megölnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 14:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen! Ez olyan mintha megkérdeznél valakit "Ha megölnek egy egynapos kisbabát az gyilkosságnak számít?"... Igen egyértelműen állatkínzás!
2013. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, remelem nem akarodsz megolni 1 napos kiskutyakat..
2013. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen annak számít!
2013. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én soha nem tennék ilyet!!!

Sok helyről hallom hogy ezt csinálják azok akik nem akarták az almot. És azt is hallottam már hogy nem számít állatkínzásnak, csak az, ha lassan csinálja....!!

2013. jún. 7. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen esetek mindig is voltak és mindig is lesznek. Nem lehet ellenük végérvényesen mit tenni. Az egyes egyéneken múlik, hogyan cselekszenek. Nyelni kell egy nagyot és tovább menni ezeken a dolgokon :( Persze helyzetfüggő, hogy kit lehet tetten érni és a hatóság hogyan lép fel ellene. De még mindig jobb eset az, ha a kiskutyák nem élik meg az első napjukat mint az, hogy nyomorban felnevelkedve ők is ontsák magukból a szaporulatot.
2013. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vera25 ***** válasza:
18%
Egyértelmű,hogy állatkínzás,csúnya büntetés jár érte,de aki ezt csinálja meg is érdemli.Ha nekem valaki elmesélné,hogy ilyet csinált,vagy csinálni fog biztos feljelentenem.
2013. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nem állatkinzás ez szin tiszta gyillkoság hiába vannak olyan szövegek hogy:azért csináltam hogy ne nöjjenek fel nyomorban Istenem lehet ivartalanitani
2013. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!