Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Békák elleni védekezés?

Békák elleni védekezés?

Figyelt kérdés
Utálom a békákat. Egész kiskorom óta kísér ez a fóbia. Nem az, hogy félek de ha meglátok akár egy kis levelibékát is az alakja egyből kiakaszt. Bár azt még inkább elviselem mint a varangyokat. Nincs valami módszer arra, hogy távol tartsuk őket a háztól, a kerttől? Valami növény, szer vagy akármi amit nem szeretnek? Nem akarnám megölni őket mert nem ártottak nekem de egy tisztességes távolságot tartanék tőlük. Nagyon megköszönném ha adnátok tanácsot!

2013. jún. 7. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Végy egy pár darab gólyát! :D Amúgy szerintem nem lehet teljesen kitiltani a kertből.
2013. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gólyapár van a faluban de nem ott bákéznak sajnos ahol kellene:/ Ettől tartok én is. De hátha van olyan módi amiről nem tudok.
2013. jún. 7. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
költözz lakótelepre. Amíg kerted van addig élőlények is lesznek benne.
2013. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!