Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mik mászkálnak a konyhám...

Mik mászkálnak a konyhám falán, plafonján?

Figyelt kérdés
Eléggé gusztustalan kukacok,fehéres színüek. Milyen állat lesz ezekből a kukacokból? Hogyan irthatnám ki őket? Most költöztünk új lakásba,a konyhabútor bent volt-viszonylag új- és át lett mosva mielőtt bepakoltam. Nincs elöl étel,gyümölcs sem,nem értem honnan jöhetnek,és hová tartanak? :)
2009. okt. 13. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán molylepkék szeretnének majd lenni. Fújj rájuk rovarirtót, Biokill-t vagy Raid-et.
2009. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Képet tudsz rola mutatni ? Talán jobban tudnánk segiteni.

Amugy ahova költöztetek ott lehet megköpte valamit alégy és ezek kis "csontik " ?

Nem tudom, probáld lefényképezni , vagy ird le mekkorák.

2009. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
èlemiszer molyok, lisztben, tésztában, paprikában, száraz hüvelyesekben élnek. Az összes élemiszert nézd át a lakásban, meg a szekrényeket is fertötlenitsd újra.
2009. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1-2 éve volt ilyen, azokból fekete molylepkék vagy mik lettek, fél centisek. A kukacokat porszívóval beszippantgattuk, de már mindenhol megjelentek. Ha van egy egész napod rá, akkor pakold ki teljesen a kamrádat (vagy ahol vannak a kukacok), egyenként minden doboz, zacskót, mindent vizsgálj át. Mi kiszedtünk mindent, kitisztítottuk, és utána mindent visszapakoltunk. Azóta nem jöttek.
2009. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"Nagyszerű" Köszönöm a válaszokat. Akkor kezdem előlről,és kimosom megint a bútort,és átnézem az ételeket. Bízom benne,hogy nem a bútor mögött laknak. Vagy ott nem is tudnak lakni,mert csak a liszt,stb-ben élnek meg?!
2009. okt. 14. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!