Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » ( hónapos amstaffom van és be...

Ganjakarika kérdése:

( hónapos amstaffom van és be wc zik néha néha mi ennek az oka? reggel 6 8 között van lemenetel du 1 2 között délután 6 kor és még egy esti is szokott lenni a balesett elkerülésére mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 16:14
 1/2 Chimaira ***** válasza:
A reggel 6 és 8 késő neki szerintem. Mellesleg elég tég intervallum is. Az én whippetem fél éves, de reggel 5kor kell mennem vele. Sztem egy kicsit korábban kell kelned és ami nagyon sokat segít, ha mindig ugyanakkor viszed le. De tényleg az előző vizslám nagyon sokáig becsinált és így szokta meg. Szóval ha egyik nap 3negyed 2kor aztán meg egykor viszed az nem jó, ha tudod intézd úgy, hogy minden séta ugyanakkor legyen. Az tényleg sokat számít... sok sok türelem kell hozzá, nem megy egyről a kettőre, velünk is történnek balesetek, de szépen haladunk. Sok sikert :) (és mindig legyen rajtad papucs a lakásban) :)
2013. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zozonrg ***** válasza:
Mit tegyél?Ne tarts kutyát panelban!Szerintem ez állatkínzás.Főleg egy olyan nagy mozgásigényű fajtának mint a Stafford.Amúgy meg ne csodálkozz ha bepisil,mert ha te is 6-8 között és 1-2között mehetnél csak wc-re,szerintem te is magad alá tojnál!
2013. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!