Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a kutyámat és a macskámat?

Figyelt kérdés
Van egy 12 hetes kismacskám és egy 6-t hetes kiskutyám, a macskát utcán találtam és befogattam de kutyát gazditól hoztuk el, és a macska ahogy az ösztöne súgja fél tőle pedig a kutya maximum csak játszani szeretne vele, és hogy szoktassam össze őket?

2013. júl. 5. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy módszer a kutya és a macska összeszoktatására:

Alapkiindulás:

Kutya a kertben macska a házban.

Fogsz egy darab húst, kinyitod az ajtót kidobod a kertbe.

Kutya rohan a húsért, de kirohan a macska felkapja a húst berohan a házba. Becsukod az ajtót.

Kintről csaholás hallatszik.

Következő alkalommal:

Kidobod a húst a kertbe, kirohan a macska, becsukod mögötte az ajtót...

2013. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem egy fontos tényezőt leírni, panel lakásban vagyunk.
2013. júl. 5. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is panelban lakunk. Az én kutyám(szuka) 5 éves volt mikor

hazavittem a 3 éves menhelyi kandúrt. Hála istennek mind a kettő nagyon békés jószág.A cica egyből odament a kutyához,körbe sündörögte és leült mellé.Ennyi.

2013. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Össze kell kötözni őket s együtt megostorozzni.
2013. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hogyha a kutya tényleg nem bántaná, akkor a macskádat kell megfognod és oda vinni a kutyához, hogy kicsit igy többet legyenek együtt , megszokja a macska, valahogy valamilyen labdával próbáld oda csalogatni a kutyához
2013. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hacskát megfogod s a kutya elé teszed. Erre az orron karmolja akutyát. Fenomenális.
2013. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!