Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem engedik hogy...

Szüleim nem engedik hogy háziállatom legyen, hogy tudnám meggyőzni őket?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék magamnak egy kis terráriumi hüllőt, egy gekkót, vagy valamilyen kisebb gyíkot.Apám meg is engedné, de a nevelőanyám a fő akadályozó tényező, ugyanis ő szerinte "lesz@rnám, mint minden mást", meg hogy ő nem akar egy "koszos állattal" egy lakásban lakni.

Gondoskodni gondoskodnék róla, eddig már volt 2 kutyám, 2 macskám, 3 papagájom, és egy csomó halam, de most már ezek nincsenek meg lassan 5 éve.Amíg voltak, addig mindig játszottam velük, ha kellett vigyáztam rájuk, etettem őket, gyakran sétálni is elvittem őket, és ezt apukám tudja is.Csak a nevelőanyám...

Mit gondoltok hogy tudnám valahogy meggyőzni őket?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 8. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kié a lakás?
2013. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bérelt lakás, tehát nem a szüleimé.És nem kertes, hanem lakóház.
2013. júl. 8. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
nevezd el a szüleidet állatnevekkel :D ...anyud lesz: mirci apud meg morzsi ^^
2013. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehetőleg értelmes válaszokat kérnék :)
2013. júl. 8. 22:19
 5/11 anonim válasza:
Ne kérj tőlük egy ideig semmit akkor talán sikerül
2013. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már próbáltam azt is.2 éve beszéltem nekik először a témáról, akkor apám azt mondta:"Majd ha lesz úgy rá pénz, akkor kapsz egyet."Nevelőanyámnak kb. ugyanaz volt a reakciója mint most, és akkor még kertesházban laktunk (igaz azt is béreltük).

Igazából már simán kaptam volna egyet, ha a nevelőanyám nem így állna hozzá a dologhoz.

2013. júl. 8. 22:26
 7/11 anonim válasza:

Egy ideig hagyd a témát később majd sikerülhet...

De nem értem ha tied a lakás akkor elvileg azt csinálsz benne amit akarsz.

2013. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem sem ment egy ideig de már van egy éve kutyám .

egyszer csak belemennek majd ha egyedül élsz...

Részemről ennyi...

2013. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bencse02 ***** válasza:
Én nem igazán tudom, hogy mit csinálj mert én is ebben a helyzetben vagyok! De azért sok szerencsét kívánok a továbbiakban is!
2013. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem apámmal az ügyről.Az ő részéről továbbra is jó, csak annyi "baj" van, hogy hely "nem nagyon van neki", mondjuk ebben igaza van.Nembaj, ez is haladás.:D
2013. júl. 9. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!