Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutya morog, a macska bújna...

A kutya morog, a macska bújna hozzá. Hogyan békítsem ki őket?

Figyelt kérdés

A kis cica 3,5 hetes, a kutya 7 lesz tavasszal.

Eleinte a cica egy ketrecben volt.

A kutya a ketrec körül járkált és nyüszített (halkan).

Volt, hogy azt hittem a kiscica a kutyát, az anyjának hiszi (emlők felé közeledett, bújt hozzá).

Amikor a cicát én raktam oda, akkor a kutya morgott.

Mikor magától ment oda, akkor inkább csak elment.

Úgy szoktattam őket, hogy a macskát mellé raktam, elengedtem, a kutyát meg lefogtam, hogy ne bántsa (ezt akkor mikor már hallottam morogni rá).

Imádom a kutyát!!!

Annyira barátságos emberekkel (mind1 hogy fiú vagy lány a kutya, sosem jön ki jól velük)

A barátságot pedig úgy értem, hogy szó szerint rajonganak érte az

emberek.

Történt olyan is, hogy a kutya futott és (gondolom, játékból) majdnem hozzáért a cicához.

Nem zavarta a macskát mikor közeledett, csak egyszer mikor hátulról jött.

Akkor láttam először azt, hogy tudjátok úgy begörbült a háta és fújt, de

mikor megbizonyosodott róla, hogy a kutya volt rögtön abbahagyta.

Egy olyan eset is volt, hogy a kutya fogott egy verebet, elküldtem a kutyát és odaadtam a cicának.

Aztán elvedtem a macskától, odaadtam a kutyának.

Majd nem figyeltem a cicára, akit leraktam a földre.

A macska pedig elkezdett közeledni a zsákmányhoz, a kutya meg leugatta (de durván)

A kutya: 3 kg, szuka, keverék, de vadász fajta is van benne! (mindent megfog...fecskétől a patkányig)

A cica: kb. 30dkg, kan, sima házimacska



2013. júl. 13. 10:18
 1/6 sippara ***** válasza:
Jézus, mit keres nálad egy három és fél hetes macska??? A kutyát simán nevelni, szocializálni kéne.
2013. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Figyelj...

Vidéken van a cica és ha én nem fogadom be, vízbe fullasztják...erről szerintem elég ennyi

2013. júl. 13. 10:43
 3/6 A kérdező kommentje:

A kutya meg nagyon barátságos!

Csak sosem állt közel macskához/kutyához.

Állatorvosok is odavannak érte, hogy milyen jól viseli és hagyja magát

2013. júl. 13. 10:46
 4/6 A kérdező kommentje:

A cica rendesen eszik mindent!

Sokat is :)

És jobban érzi magát mint ahonnan hoztuk (tudom)!!

"A kutyát simán nevelni, szocializálni kéne."

Bocs, de 1 évesen került hozzánk...és még gyerek vagyok.

A nagyszüleimnél van, és ők nem tanítják (örülök ha megsimogatják).

Csak én tanítottam.

2013. júl. 13. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló a helyzetem csak fordítva a kutya menne a macskához a macska meg fúj rá a cica két hónapos

én hagyom a kutya elmegy ha rá fúj a cica kicsit fél tőle (a kutya fél)ha a cica elüldözi a kutyát akk játszik tovább de én úgy csináltam,hogy a kutyát pórázra fogtam és hagytam,hogy a cica magától odamenjen ha a kutya nem csinál hirtelen mozdulatot akk a cica se fúj rá de neked nehezebb mert a kutyi áll haragban tehát bármikor szét tépheti de ajánlom,hogy fogd le a kutyát és hagyd hogy közel mehessen ne túl közel és hagy szagolgassák egymást

2013. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
esetleg tudsz mellé egy kicsit idősebb cicát venni és őket össze szoktatni így egymással játszanának vagy ha nem egy plüss cicát
2013. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!