Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet-e szarvasmarhát tartani...

Lehet-e szarvasmarhát tartani kertes ház udvarán? Ki felügyeli az állattartás szabályinak betartását?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Az önkormányzat és az ÁNTSZ felügyeli.

Amennyiben nem mezőgazdasági övezet, abban az esetben nemhogy marhát, de egy tyúkot se tarthatsz az udvaron.

Az önkormányzatnál kell megnézni a besorolást és a szabályozást.

2009. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. önkormányzatnál nézz utána a rendeleteknek, de szarvasmarhát nem szoktak engedni. Ez amúgy még is nem gond, amíg nem zavar mást, de amint egy szomszéd megelégeli (és előbb-utóbb megszokták), akkor szivacs.
2009. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem így van.


A települések övezetekre vannak osztva , általában a központtól kifelé haladva , és így van meghatározva az állattartás mikéntje. Általában a település szélső övezetében, az állattartási rendszabályokat betartva szokták engedni a nagy haszonállat tartását

2009. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
simán, én lakásban tartom. :)
2009. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem az ágyamba alszik a lelkem
2009. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A két utolsó válaszoló elég sok időt tölthet velük és biztos beszélgetnek is gyakran, ez látszik a válaszokon:)
2009. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha azt akarod h össze szarja a virágaidat akkor igenXD
2009. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát persze h beszélgetek velük, elmesélem nekik a napomat és ők is az övéjüketXD
2009. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem én tartom,a szomszéd.Csak én már unom.Többször feljelentették az önkormányzatnál,és semmi.Ezért kérdeztem.Nem is a tartással hanem a hogyan tartással van a gondom!
2009. okt. 22. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!