Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha egy útszélén talált,...

Ha egy útszélén talált, sérült vadállatot vagy kutyát beviszek az állatorvoshoz, akkor azért nekem kell fizetni?

Figyelt kérdés

Vadállat alatt mondjuk őzikét, mókust, nyulat, borzot vagy ilyesmit értek :)

Ilyenkor "ingyen" ellátják, szóval majd valamilyen alapítvány kifizetni a költségeiket, vagy azt nekem kell megfizetni vagy esetleg ők saját költségre csinálják?



2013. júl. 25. 11:44
 1/3 anonim válasza:
Szia!Ha sérült állatot találsz mindenképpen vidd el állatorvoshoz.Ha tudod akkor kifizeted hanem akkor állatvédö szervezetek segitségét kérd.:)
2013. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen ki kell fizetni.
2013. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig amikor én "megtaláltam" az állatokat már túl késő volt, és nem értem sok embernek pl. annak aki elüti szerencsétlent, miért nem jut eszébe, hogy a sérült állatot elvigye orvoshoz... De valószínűleg ezért nem, senkinek sincs szüksége plusz költségre, főleg olyan miatt, amit nem ők követett el, mindenkinek meg van a maga baja... A baj ezzel csak, hogy így szegény vétlen állatok szenvednek...
2013. júl. 25. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!