Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg deguimtól?

Hogy szabaduljak meg deguimtól?

Figyelt kérdés
Az anyám beleegyezett a macska tartásba de addig nem lahet amíg ezek élnek! :( 1 évesek szal egy hamar biztos nem döglenek meg!
2009. okt. 25. 16:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, de utálom az ilyen k*cs*g gyerekeket.

Nekem van 10(!) állatom. Abból kettő tengerimalac, négy hörcsög, egy csincsilla és 3 kutya. Szeretnék még egy tengerimalacot. Azt mondta apukám, hogy ha majd hörcsögök nem lesznek. Nekem eszembe sem jut hogy beviszem a kereskedésbe! Inkább győzködöm!

Hogy lehetsz ilyen? Nem mondom hogy szeretnek téged és milyen rossz lesz Nekik, ha eladod. Mert biztos nem szeretnek egy ilyen sz*rházit.

A macskát is megunod. Neked plüssállat való.

2009. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de gusztustalan vagy , sokba kerülnek ??

Marha sokba lehetnek ...

Degu kellett megkaptad... most macska kell , de a Deguk mennyenek a háztól ... ha majd kutya kell a mcsek mennyen ?? De nevetséges... idióta!!!

2009. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a hozzáállás. Anyum nem engedi őket megölni, mert drágák voltak. Fujj B@Zdmeg!!! Nem is azért, mert szerencsétlen kis degu egy érző állat, neeeem hanem, mert anyucidnak ráment a kis pénze, de tudlak titeket sajnálni. Undorítóak vagytok. Remélem a macskával is szarul bántok és egyik éjszaka elharapja a torkotokat miatta. Akkor legalább a pénzetek sem fog jobban fogyni...
2009. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy degu aztán qrva drága bmeg!!!!

Már ezer forintért lehet kapni!!

Ha ennyire nincs pénzetek, akkor menj és mondjátok le a tv-t meg a netet, azt cső!

2009. okt. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,ha anyádat legközelebb felcsinálják,megszabadul tőled,mert sokba kerülsz...

Majd az intézetben gondolkodhatnál,már ha képes vagy ilyesmire.

2009. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
100%
De idióta vagy az is egy érző lény mint te vagy ha szereted megtartod ha nem akkor a te bajod ha nem kell a macska vissza fogod sírni a degukat mert azért mert jön egy macska elvnéd az életüket te köcsög?????
2009. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek 5 macskája van, 4 hörcsöge, 1 kutyája, 3 teki, sok hala, és kaméleonja van, és elférnek egymás mellett, és a változatosság kedvéért nem is gazdagok.

Tehát erről ennyit

2009. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem úgy gondolta az anyja,hogy most örüljön a degunak aztán majd évek múlva ha már nem lesznek,lehet macskaja.én anyum legalábbis így értette anno mikor hasonló helyzet volt,nem pedig azonnali "megoldásra" gondolt.ha annyira nem akarod elajándékozni, próbáld eladni úgy,hogy csak a felszerelések árának egy részét kéred el.jut is,marad is.. Különben szívem szerint én is elküldenélek a fenébe,utálom a felelőtlen állattartókat.
2009. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom az ilyen embernek még plüssállat se való. :(
2010. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem fogod bántani az állataidat!
2010. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!