Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg deguimtól?

Hogy szabaduljak meg deguimtól?

Figyelt kérdés
Az anyám beleegyezett a macska tartásba de addig nem lahet amíg ezek élnek! :( 1 évesek szal egy hamar biztos nem döglenek meg!
2009. okt. 25. 16:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha kell segítek! Én befogadom esetleg őket. Írj privit, és megbeszéljük a feltételeket! De legközelebb gondolkodj egy kicsit, mielőtt állatot veszel.
2010. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen elfogadom a degukat. De téged minősít, hogy a kisállatokat csak úgy odaadnád azért mert jön egy cica.

Nekem a macska és a mongol ugróegér nagyon jól elvolt egymás mellett. Az ugróegereket ketrecben tartottam.


És ha anyósod belemegy egy kutyába, akkor a macskát passzolod el?

Egy degu nem költséges és max 2-3 évig élnek.

2010. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
94%
Ja és az állatok nem megdöglenek, hanem meghalnak.
2010. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok,ha a kérdező majd a macskát is megunja,mert mondjuk mini élő godzillát akar,mi lesz a macskával?

El kéne tiltani végleg az állattartástól.Nincsenek illúzióim,hogy bánhat az állatokkal,.

2010. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Add be őket egy állatkereskedésbe vagy hirdesd meg az interneten valamilyen oldalon! Ők is megérdemlik hogy szerető családjuk legyen, nem pedig egy olyan szörnyeteg mint te! Nem is értem hogy egy állatnak minek háziállat! Jaj boccs! Ha azt mondom rád hogy állat ezzel megsértem őket!
2010. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kisfiú/Kislány!


Szerintem gondolkozz el rajta meddig érdekelne a cica! Mennyi idő alatt untál rá a degukra? Egy hét? Egy hónap? Kérdésedből kiderül, hogy max. egy év! A helyedben ezt egy elég nagy kudarcnak fognám fel! Elajándékoznám a degukat, mert megérdemlik, hogy a maradék kis életüket olyasvalakivel töltsék, aki szereti őket, és gondoskodik róluk, és ami a legfontosabb nem vennék macskát! Várj pár évet még ezzel! Az állat nem játék! Keress valami más hobbit, például sportolj, az még a hasznodra is válhat.

2010. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

HMMMMM, nekem kamugyanús.


tavaly októberben írta az üzit és most újra kielmelte a kérdést?

2010. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy azóta sem sikerült gazdit találnia nekik...
2010. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneknek nem való állat.A macskával mit fogsz majd csinálni ,hogyha valami másik állatot akarsz?
2010. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom az ilyen embernek nem való állat

"amíg ezek élnek" ezek??

ha szeretted őket akkor nem ezek hanem ők!!

"egy hamar biztos nem döglenek meg!"

te ezt akarod hogy meghaljanak????

nem vagy valami felelősségteljes!!

na mindegy! sok sikert a macskához!!:( (remélem azt nem unod meg 1 héten belül)

2010. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!