Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosi egyetem - Kell...

Állatorvosi egyetem - Kell fizetni a vizsgálatért?

Figyelt kérdés
Görényem van, eddig is odajártam oltatni, azért értelemszerűen fizetni kellett. De ha csak szeretném megvizsgáltatni, kell fizetni?
2009. okt. 26. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kell fizetni vizsgálatért, mindenhol kell az egyetemen meg aztán különösen.
2009. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos manapság már mindenért fizetni kell, nem is keveset.

Nem tudom mennyibe kerül egy göri vizsgálata és az egyetem árait sem ismerem, de kiskutyánál, más rendelőkben olyan 3 500- 4 000 Ft az első vizsgálat, a továbbiakban 2 000 körül van.

2009. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan rendelők, ahol nem kell a vizsgálatért fizetni, ha egészséges az állat, pl én már voltam szemtanúja annak, hogy az orovs nem kért pénzt, többször is (csak az orovs volt más)...


De az egyetemi rendelő/kórház, biztosan nem ilyen, ott pénzbe kerül biztosan, és többe is mint egy átlagos másik rendelőben...

2009. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Egyetemen gyakorlatilag már azért fizetni kell,hoy belépsz oda az állattal,lásd üyelet,30 ezer ft alapdíj,amiért annyit mondanak,hogy jó estét.

Nem annyira jók,mint amilyen drágák.

2009. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én oltani viszem oda a görényem minden évben, plusz ott műtötték (ivartalanítás 26 ezer, ami egy lány görény esetében nem sok más árakhoz viszonyítva sem), illetve oltatni szoktam ott, de akkor is csak az oltóanyagot kell fizetni 2 és 5 ezer forint között van azt hiszem.

Szóval ezért furcsa nekem, hogy olyan nagyon drágák lennének egy rutinvizsgálatnál.

Meg hát ugye görénnyel nem megy akárhová az ember, elég kevés helyen értenek hozzá ténylegesen.

Szóval kérem csak az írjon, aki konkrétan tudja, volt már ott görénnyel (vagy más állattal, amivel az egzotikus állat szakra kell menni), és tudja, hogy mennyit kérnek el érte. Köszönöm az eddigieket is, de én úgy látom, hogy a többségük feltételezés.

2009. okt. 26. 21:08
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval ez van kiírva:

Egyéb kisállat vizsgálata, kezelése (szakrendelési időn kívül):

Hétköznap 18-22 óra között 3.500-5.000 Ft

Hétvégén 8-20 óra között 3.500-5.000 Ft


De csak a rendelési időn kívül van kiírva, ezért vagyok kíváncsi.

2009. okt. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!