Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak az állatok?

Miért utálnak az állatok?

Figyelt kérdés
A kutyám mindig kerül, sosem örül nekem, a család többi tagját imádja, a kis rágcsálók is rendszeresen megharapnak vagy elfutnak előlem, és a macskák alig hagyják, hogy megsimogassam őket, múltkor felemeltem az egyik cicát úgy, hogy egy vonalban legyen a szemünk, és valami olyan fejjel nézett vissza rám, mintha a sátánt látná:''''D Ez miért van?
2013. aug. 28. 08:05
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Talán mert erőltetni akarod a dolgot. Idő és türelem kell az állatokhoz. Nem mindegyik állat tűri, hogy bárki, bármikor nyaggassa. Az én macskámmal bárki, bármit csinálhat, mindent eltűr, de az előzőekkel barátkozni kellett annak aki meg akarta simogatni.
2013. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az összes állat...? Még a saját kutyám is?
2013. aug. 28. 08:50
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
A saját kutyádhoz is türelmesen kell közeledni, ha nincs kedve, hagyni kell. Nem vagy te mumus, hogy féljenek tőled, csak rosszul közelítesz hozzájuk.
2013. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem először kis kajával kínáld meg őt ha nem kéri haggyad.sokszor kis juti falatokat adjál neki.meg játszál vele sokat.Majd ha ezeket elfogadta utána guggolj le hozzá és vakargasd meg a füle tövét(az tetszeni fog neki)Nekem ezek beválnak.Vagy például ülj le a fotelba/kanapéba és legyen ott is a kezedbe juti falat.mutogasd neki meg minden és mikor már az öledben van ott add neki oda és majd megint vakargasd a fülét és simogasd.Ez be fog válni ;)
2013. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vsz.nem megfelelően közeledsz hozzájuk,vagy nem szereted őket,azt megérzik általában.
2013. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!