Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy bizonyos játékban ha...

Egy bizonyos játékban ha rádtámad a kutya, kitörheted a nyakát, nos ezt valójában is meglehetne csinálni, ha rám rontana egy dobermann?

Figyelt kérdés
Amúgy a Call of Duty :Modern Warfare 1-2ben van benne, azért kérdem mert már sokszor elkergetett 1-2féle kutya a faluban ami persze "barnabőrűeké"
2009. nov. 14. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ja és ami lemaradt: ettől én nem vagyok állatkinzó,a legyet sem csapom le.Csak létezik olyan hogy tulélési ösztön.
2009. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ha a "barnabörüeké" a kutya akkor hívd a helyi menhelyet v sintért!ha ilyen nincs akkor a helyi polgármesteri hivatalnak irj panaszlevelet amihez csatolj pár aláírást hogy nem csak téged hanem a többi lakost is zavarja ez az állapot!

ahol én lakok ott is így történt mert itt is voltak ilyen kutyás esetek hogy megharaptak utcán sétáló embereket!ha elsöre nem lépnek addig kell öket hívogatni meg zaklatni amíg nem lépnek valamit.Nállunk már nem sétálnak kóbo kutyák az utcán...

2009. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha már olyan helyzetbe kerülsz akkor ne próbálj azzal szenvedni hogy töröd ki a kutya nyakát mert úgysem tudnád ha csak nem vagy elit kommandós :D Viszont inkább próbálj a kutya fölé kerekedni taszítsd a nyakánál a földre vagy próbáld megfojtani vagy lefogni a fejét amíg segítség nem jön. (de csakis végső estben ha már nincs esély menekülni) Vagy ha van egy késed döfd bele a nyakába (ez nem állatkínzás hanem küzdelem az életedért) a barnabőrűek fele amúgyis tanácsos legalább egy kis bicskával járni. Szóval szerezz be egyet :D
2009. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Egyszer az egyik ismerősömnek neki támadt egy kutya és felrugta!!! azután már nem mert neki támadni :D


vagyis ha neked ront egy kutya rúgd fel :)


kivéve ha egy Sokkal nagyobb kutya nálad! olyankor rugd meg a nunusát vagy a zacsiát XDDDDDDDDD (nem ám csak viccelek)

2010. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én az egyik haverommal egy buliból sétáltam haza eléggé ittasak voltunk és az egyik házból kirohant egy németjuhász.nekiugrott a haveromnak aki valahogy a hóna alá szorította, amúgy sem állt stabilan a lábán, és a lendülettel ahogy beszorította a kutyát együtt beborultak az árokba.haverom felállt leporolta magát kimászott az árokból de a kutya ottmaradt:)szal válasz a kérdésedre IGEN, KI LEHET TÖRNI EGY KUTYA NYAKÁT!!De szerintem ne játsz annyit ezekkel a szarokkal mert:

1: amúgy is írtad hogy puhos vagy, inkább menj sportolni

2: talán nem fognak ekkora baromságok eszedbejutni

3: =1

2010. ápr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!