Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit és miért tartotok/nátok...

Mit és miért tartotok/nátok inkább? Kutyát vagy macskát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt tartanék szívesen, de csak macskám van, mert ő jobban elvan egyedül, én pedig egész nap dolgozom. A kutyát viszont sétáltatni kell naponta többször is, ez nekem nem megy sajnos.
2009. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Kutyát tartok, hármat, természetesen kertes házban :)
2009. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a macskákat is (két kutyám van), de a macska kóborol, én meg állandó frászban lennék, hogy mikor ütik el/mérgezik meg... a kutya sokkal inkább az ember látókörében van, ezért is van kutyám.
2009. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
van mindkettő. Én sokáig macska párti voltam mert szeretm, hogy önálló és nem alkuszik meg. Ha akar valamit addig csesztet mig el nem éri, szóval személyiség miatt kedveltem őket jobban. Pár hónapja lett egy kutyám, hirtelen (befogadott) azóta imádom őt, sose gondoltam volna, hogy így lehet szeretni egy állatot és ilyen kapcsolatban lehet vele az ember. Tény hogy a kutya 100szor több odafigyelést és energiát igényel de megéri a szeretet amit kapsz tőle. A macskák pedig egyéniségek. Ugyhogy nekem mindig lesz mindkettő :-D
2009. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat cica és egy kutya uralja nálunk a kertet.

Imádom őket, semmiért nem adnám oda egyiket sem.

Ja és a kutyaállomány remélhetőleg még bővülni fog.


Üdv

Egy állatimádó

2009. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Macskám nem lehet mert allergiás vagyok a macska szőrére.Kutya sincs,mert pár éve vesztettem el a kutyámat aki hű társam volt 14 évig...Nem tudom mással pótolni:(
2009. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Macska!

Egy Cilike névre hallgató cicum van. Marha cuki, imádom őt! Gyönyörű...

2009. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!