Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak én ítélem el ezt a...

Csak én ítélem el ezt a hirdetést, amit egy állatmentő alapítvány adott fel?

Figyelt kérdés

Különleges kéréssel fordult hozzánk a mai napon, egy áttétes daganattal küzdő hölgy!


Kisfia, aki súlyos vesebeteg, nagy kéréssel fordult hozzá!

Nagyon szeretne egy kaukázusi kölyök kutyust. Sajnos anyagi helyzetük nem engedi meg, hogy venni tudjanak egyet, ezért fordultak hozzánk, és így hozzátok, kedves Állatbarátok!

Ha esetleg valaki tudna róla, hogy valakinek lenne egy ilyen kutyusa, aki boldoggá tudna tenni egy beteg kisfiút, és szebbé tudná tenni a Mikulását, akkor kérjük, jelentkezzen az alábbi telefonszámon. A hölgy és fia Leveleken lakik, sajnos gépkocsijuk nincsen, így a kiszállítást is meg kellene oldani.

Tegyünk valami jót 2013-ban.

(mellesleg a hölgy tudja, hogy egy kutya felelősséggel jár, és gondoskodni is tudnak majd róla)

Telefonszám:*************


2013. dec. 4. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogadni mernék, hogy a "beteg gyerek" nem igaz, valaki vagy valakik ingyen akarnak eladható törzskönyves kölyökkutyához jutni. A spamok között, hoaxként állandóan felbukkannak a "rákos kisgyerekem van, adjatok ezt meg azt". Ha megkapja, akkor viszi eladni, ugyanis nincs beteg gyereke. Tele van ez az ország ravasz és gátlástalan csalókkal! Le kell ellenőrizni mindent. De ha igaz is, azt kétlem, hogy kórházban kezelt súlyos vesebeteg (otthon hogyan tudná ápolni, ha semmire nincs pénze) gyermekhez közel engednek állatot. A plüsskutyát lehet fertőtleníteni, az élőt nem.
2013. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsónak nagyon igaza van
2013. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazad van kedves kérdező menhelyről befogadni sokkal jobb mert így két kutyaéletet mentünk 1 akit örökbe fogadunk 2 aki annak a helyére kerül
2016. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez egy illegális kutyaszaporító lehet, pároztatja évekig, aztán a kiskutyákat jó drágán eladja, ebből él, nem is rosszul. Ismertem én is ilyet.
2016. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!