Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ilyesmi terrárium...

Hogy lehetne ilyesmi terráriumot csinálni? Mennyibe kerülne köröbelül?

Figyelt kérdés
Van 2 achát csigám csak még nagyon kicsik.Ha majd nagyobbak lesznek veszek nekik egy terráriumot.Úgy szeretném berendezni hogy ilyen esőerdő szerű legyen?Olyat akarok ami mutatós lenne a szobámban, de a csigáknak is praktikus.Hogy erndezzem be?Műnövényekkel?Esetleg tudnátok linkelni Webáruházakat, vagy ilyen terráriumot??
2013. dec. 11. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Exoterra terráriumok szépek, de kva drágák (lehet kapni berendezettet is):

[link]


VAGY csináltatsz tetszőleges méretet. Nekem ő nagyon szépet csinált [link] , 40 literes tolóajtósat csinált nekem 5500-ért egy fél éve.


Vatera.hu-n is nézhetsz, sokszor nevetséges áron hirdetnek használt terráriumokat.


A csigáknak gondolom párás levegő kell... Igazi növényt berakhatsz, ami bírja ezt a klímát. Fából vasfa az, ami nem penészedik párás környezetben és szépeket is ki lehet fogni belőlük. Ha műnövényt veszel, akkor ne a leggagyibbat vedd és ne selymet (könnyebben lerágják a csigák). Nekem exoterra műnövényem van, fikusz és mandarin, ezek nagyon szépek. Itatóból is jókat gyártanak, nagyon mutatósak.

2013. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. dec. 11. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!