Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzért válnál meg a...

Mennyi pénzért válnál meg a szeretett kutyádtól?

Figyelt kérdés
Biztosan van az a pénz...

2014. jan. 4. 14:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
Soha semennyiért, pedig "csak" egy kis menhelyi keverék, de nincs az a pénz. Volt, aki meg akarta venni, mert gyönyörű (valószínűleg tacskó-spániel mix, közepes méretű, fekete lompos szőrű, nagy fehér folttal a mellkasán), de soha nem adnám.
2014. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Soha, semennyiért nem adtam volna, és most bármit megadnék, hogy feltámadjon. Bármelyik kutya jól jár, ha elkerül egy olyan "gazdától", aki képes eladni...
2014. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Semennyiért, pedig se nem nagy termetű, se nem drága törzskönyvezett kutya, csak egy közepes termetű keverék.
2014. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Anyja-apja tudja milyen keverék kutya, de ilyet nem talál max csak hasonlót. és még ha a kezembe is nyomja a 10 millát akkor is nemet mondok, mert rá (a kutyámra) jobban "rá vagyok szorulva" mint a pénzre..
2014. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én sem adnám el. Ő fajta jellegű, szóval nincs tk-ve, így igazából anyagilag szinte semmit se ér, bár ezt a laikusok nem tudják, mert olyan gyönyörű, hogy hozzáértők közül is akadt, aki meglepődött rajta, hogy "csak" fajtajellegű.

Ő nekem nem a kutyám, hanem a családom tagja. Nagyon sok mindent csinálunk együtt, sport, trükkök minden.

Egyszer, egy bemutató után odajött hozzám egy faszi, és ott helyben azt mondta, hogy ad érte 200.000 Ft-t, mert neki kell, mert milyen jól nevelt, és a gyerekei imádnák... Megmutatta a pénzt is.

Mondtam neki, hogy köszönöm szépen, de nem hiszem, hogy ő megválna bármelyik családtagjától is bármennyi pénzt is kínálnak érte. Azt mondta, hogy ad 300.000 Ft-t!

Erre mondtam neki, hogy hiába, mert nem áll szándékomban megválni tőle, pedig tudnám hová tenni a pénzt.. És amikor csak nem hagyott békén, mondtam neki, hogy oké, legyen róla szó, de csak csere érdekel, mutassa a gyerekeit, választok, és a gyerekéért viheti a kutyát. Utána már nem erősködött.

Szóval, mint mondtam, nincs az a pénz, amiért megválnék a kutyámtól.

2014. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt az oldalt, lepontoznak, ha válaszolok egy kérdésre...
2014. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Első... xDD most,hogy mondod kutyád nincs, vagy nincs annyi pénz?
2014. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!