Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy véditek az állataitokat...

Hogy véditek az állataitokat a hidegtől?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém lakásban van, de ha családi házban laknék akkor is lenne egy hely, vagy a ház ahol ilyenkor lehetne.
2012. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

rövidebb szőrű kutyáimat beengedem estére, a strapabíróbb szőrzetűeket pedig jól beszalmázom, és az amúgy is facán hőszigetelt házukra tettem fel hőfüggönyt.

(kutyaház nálunk: kis bejárati nyílás, ferde féltető, elég alacsonyan, a ház maga meg minden oldalról 5cm-es hungarocellel van kitöltve, amolyan szendvicspanel-jelleggel) és ilyenkor a kajájukat megdobom plusz multivitaminnal (immunovet) és zsírral.

2012. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Kutyaház semmit nem ér hacsak nem többszörösen szigetelt és rendesen fűtött! Egyértelmű, hogy be kell engedni a kutyákat teljesen mindegy mekkora a szőre.
2012. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kutyámra gondolsz, aki most is otthon ejtőzik a meleg nappaliban a kanapén? :) Szerintem eléggé védve van:D
2012. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én minden este etetés után 1 órával később engedem be a kutyámat.
2012. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Enyém rövid szőrű és panelban lakik. 0 fok környékén már remeg, ha lent vagyunk. Most beteg is, úgyhogy a doki javaslatára vettünk neki kabátot a sétához. Belül bundás, ami kivezető, a külseje pedig akár sima esőkabátnak is használható majd.

Így már láthatóan jól érzi magát lent.

2012. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
* kivehető
2012. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:
Jó meleg szobával.
2012. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kutyát sehogy. Most érzi jól magát odakint. Ettől függetlenül napközben bejöhet, ha van kedve. Jelez és beengedem. A macsek viszont már fázik, ő a cserépkályha mellett tölti az éjszakákat és csak nappal megy ki az udvarra.
2012. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kertesben lakunk, de az enyém benti kutya. Ilyenkor odakucorodik a radiátor mellé és úgy védi magát! =) Ha pedig kiengedem, vagy sétálni megyünk akkor ráadom a ruháját, egy belül bélelt, kivülről vízlepergetős kabátot. Így szerintem nem fázik.

2012. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!