Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Idegesít az állatom. Mi lehet...

Idegesít az állatom. Mi lehet a baj ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nagyon feszült vagyok, és valahogy az állatom ilyenkor egyáltalán nem megnyugtató, hanem nagyon idegesítő. Máskor nyugtató, de ilyenkor... Ha simogatni akarom ott hagy például.

Ilyenkor néha úgy eljárna a kezem, pedig amúgy imádom az állatokat, ők a mindeneim, főleg ez a kis nyuszi...


Nem értem :(


2014. márc. 14. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19
2014. márc. 14. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínű szó sincs arról hogy idegesít az állatod. Hanem az állat megérzi ha ideges vagy és annak megfelelően reagál. Például a macskáknak kiváló az ilyen érzékük.
2014. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom. De amikor nem vagyok ennyire feszült, akkor olyan jó, mert megnyugtat a simogatás, a játék.. De most 2 napja semmire sem hajlandó és ez még jobban felidegesít...
2014. márc. 14. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pont azért nem hajlandó semmire, mert nem vagy "fogadóképes" állapotban. Ha feszült vagyok, vagy ideges és kérek valamit a kutyámtól, sokkal nagyobb eséllyel nem csinálja meg, mint egyébként, mert érzi rajtam a feszültséget és nem érti, hiszen neki ehhez semmi köze, nem az ő hibája (viszont ha sírok, mindig odajön és bököd, hogy mit vinnyogok :). Ha így érzel, inkább ne is foglalkozz vele annyit, majd ha megnyugodtál, mindkettőtöknek kellemesebb lesz az együtt töltött idő.
2014. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak most érettségizek, rengeteg stressz van most rajtam.. Próbálok nem idegeskedni rajta, de kisérettségik, vizsgák, közben még dolgozatoknál is helyt kell állnom.. Kicsit sok :S
2014. márc. 14. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Haí az ember feszült, akkor az a magas adrenalin szint miatt szokott lenni. Az adrenalin a vázizmok ingerlékenységével is jár, a feszültség levezetésére ilyenkor a mozgás a legjobb, mert a keringés fokozódása segíti az adrenalin lebomlását. Úgyhogy ne a nyulat simogasd, hanem menj el futni.
2014. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sose segített a feszültségemen a mozgás. Ráadásul hulla fáradt vagyok...
2014. márc. 14. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg egy nyuszit (es semmilyen allatot) nehogy mar verj! Szerencsetlen alig par kilogramm mit vernel rajta! Te Uristen!!! Semmi olyat nem tesz amivel arthat neked es benned meg felmerul hogy rajta vezeted le a feszultsegedet. Szep gondolatok momdhatom. Szerintem gondold at ezt a dolgot. Az allatok nem artanak nekunk soha.
2014. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, szerintem is probald meg a sportot, bicikli vagy futas, sulyemeles barmi. Ugy sikerulne a feszultseget levezetni. Es a sportot legalabb 2 hetig minden nap kene csinalnod hogy megerezd az udito es jotekony hatasat. Csak 25 percet naponta.
2014. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!