Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik fogkrém elkészítéséhez...

Melyik fogkrém elkészítéséhez nem használnak állatkísérleteket?

Figyelt kérdés
Listákat találtam, de konkrétan érdekelne, ki használ ilyet.
2009. dec. 14. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem adhatnak ki olyan kozmetikumot, egészségügyi terméket, tisztálkodószert, ami az emberi szervezetre akár kívül, akár belül káros lehet, ezt pedig kutatásokkal, kísérletekkel tudják kideríteni, és még így is van, amire bizonyos emberek érzékenyek, a kutatást és a kísérleteket pedig vagy maga a gyártó végzi, vagy felhasználja mások korábbi eredményeit.

Nem tudom, kik azok, akik JELENLEG nem végeznek ilyen kísérleteket, de azt tapasztaltam az utóbbi időben, hogy rég bevált termékekre lett érzékeny a bőröm, kipirosodott és viszketett, így ami korábban jó volt, már nem jó, valami változott az összetételben, így újat kellett keresni, több próbálkozás után végül a Johnsons babáknak való termékeit találtam egyedül, amikre a bőröm nem reagált érzékenyen. A lista szerint ez a gyártó végez kísérletet, és nagyon sajnálom azokat az állatokat, csak az a helyzet, hogy a bőröm miatt nem válogathatok.

A fogaimat fogszabályzás tette tönkre, egyedül az Elmex fogkrém az, amit tudok használni, ami elég kíméletes, és gyógyhatású is egyben, ez nincs rajta se a kísérletező se a nem kísérletező listán, erről nem tudok ítélni, de akárhogy is dolgoznak, a fogaim egészsége nem elhanyagolható.

2009. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A Colgate és a Vademecum (!Protect&Gamble!) biztos!

Az Aquafresh, illetve pl. a Homéodent nem (nagyon finom, jó fogkrém, csak 900 Ft..).

2009. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Aquafresh a GlaxoSminthKline tulajdona aki TESZTEL!

A rossmann saját márkáit nem tesztelik, van fogkrémjük is!

[link]

Prokudent!

2014. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja! És ma már mesterséges szöveteket használnak, vagy jó pénzért embert (mert ugye az hiteles, nem hiszem, hogy egy nyúl bőre úgy reagál mindenre mint egy ember bőre tenné..na mindegy).

Nem véletlenül tiltották be ezeket a kozmetikai célú állatkísérleteket! Felesleges állatkíznás!

2014. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!