Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 2 napja találtam egy kis...

2 napja találtam egy kis békát. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Most egy akváriumban van és nagyon szivesen elengedném csak az a gond hogy a bal első lába hiányzik és a jobb hátsó lába szerintem el van törve. Nagyon szivesen elengedném mert látom rajta hogy nem érzi jól magát de félek ha elengedném baja lenne. Valami jo ötlet?

2014. márc. 28. 12:14
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Vagy nevelgeted magad, vagy visszaengeded. Persze akkor nagy valószínűséggel hamarosan eleség lesz belőle, de az is az élet rendjéhez tartozik.
2014. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Sokáig biztosan nem tarthatod az akváriumban szegényt, mert hát ugye a békák repülő rovarokra vadásznak, az meg nincs. Esetleg elvihetnéd egy természetvédelmi csoporthoz, ha van a közelben, vagy felveheted velük a kapcsolatot, szívesen segítenek.

pl ők:

[link]

2014. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engedd el, hadd legyen egy másik állat eledele, hadd vegyen részt az élet nagy körforgásában
2014. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon minden béka és kétéltű védett, ezért fogságban nem tartható. Tudom, hogy segíteni szeretnél rajta, de a fogságot sem fogja jól viselni. Valószínűleg túl korán kelt ki és azért nem fejlődött ki a lába. Engedd el. Ha van esélye akkor eléldegél, ha nincs akkor megeszi valami ami amúgy is békákat eszik. A természet dolgába nem kell mindenáron beleavatkozni.
2014. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"Valószínűleg túl korán kelt ki és azért nem fejlődött ki a lába"

??????

2014. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi


A hideg miatt.....bár a kérdőjeleidből valószínűleg még mindig nem érted. Biológia, középiskola, béka fejlődése...

2014. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem, valóban nem. De légyszíves magyarázd meg. Komolyan. Mi az összefüggés a béka lába és a kikelése között? És hogy jön ide a hideg?
2014. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Irtam az egyesületnek hátha tudnak mondani valami hasznosat :)
2014. márc. 28. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Andi Zsuzsinak igaza van, nem ő neki vannak gondjai a biológiával ;)a "kikeléshez" ennek semmi köze.
2014. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!