Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy Terráriumom aminek fa...

Van egy Terráriumom aminek fa alja van mit csináljak vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
mivel fa alja van ezért ha a víz kiömlik meg hasonló dolgok akkor elkezd penészedni és ezt nem szeretném,madárpók van benne ha ez számít valamit,és azt szeretném megtudni hogy mit tehetnék az aljára hogy ne panészedjen be?

2014. máj. 5. 14:57
 1/2 A kérdező kommentje:
én arra a gumi padló izére gondoltam,hogy vágok bele olyat és beleragasztom. De már megfordúlt a fejemben az is,hogy vágok bele méretre egy csempét :D adjatok hozzá ötleteket. köszi :)terrárium mérete 55x30x30
2014. máj. 5. 15:00
 2/2 gyevickie ***** válasza:
Én valószínűleg a PVC lapot választanám (a műanyag izé :)), az könnyebb és pók esetében nem áll fent a megrágás veszélye. A csempe nagyon nehéz tud lenni, esetleg megemeled a terrárt és kiesik az alja.
2014. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!