Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lett a házikedvencetekkel...

Mi lett a házikedvencetekkel miután egyetemre / főiskolára mentetek? Megmaradt a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mindig együtt alszom a kiskutyámmal, tanítom, játszom vele, de kollégiumba nem vihetem, meg albérletbe se, sokat lenne egyedül. És így csak hétvégén találkozhatunk. (8 éves lesz)

2014. máj. 7. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem voltam önfenntartó, sosem akartam olyan állatot (pl. ló), amit ha nem érek rá, a szüleimre kelljen teherként hagyjak. Nekem szerencsémre olyan Édesanyám volt, aki ellátta az állataimat (2 cica), amíg én oda voltam. Ők kinti cicák voltak, így nem hagytam túl sok munkát Anyukámra. Minden hétvégén, amikor hazamentem, szombaton kitakarítottam a cicák helyét, tálkáit, almát. Az öreg cicám nem szeretett esőben és hóban kijárni wc-re, ezért a kazánházban volt mindenük (cicaajtón jártak be). Miután kijártam az egyetemet, elkezdtem dolgozni...közben sajnos Anya elhunyt...az öreg cicámat ez annyira megviselte, hogy rá másfél évvel követte Őt...pont a 21. születésnapja után pár nappal...mire elértem az állatorvost, már késő volt (felénk nincs éjszakai ügyelet)...Most, hogy felnőttem, saját otthonom lett, külön mentem a testvéremtől, de a cicámat nem hagytam, vittem magammal. A megmaradt cicám kapott egy testvérkét, aki azon a napon született, amikor az idős meghalt...már 1 éve, hogy itt van velünk...a cicáimmal nem változott a kapcsolatom...ha baj volt, mindig jöttek szólni...miután vége lett a sulinak, ugyanúgy viselkedtek velem, mit azelőtt...

Ha neked is olyan jó a kapcsolatod a szüleiddel/anyukáddal/apukáddal/fiatalabb testvérrel, mint nekem, akkor ne féltsd a kutyust, ki fogja bírni, nem szabad, hogy baja legyen...ráadásul a főiskola nem olyan hosszú, mint a középiskola, hisz ha ügyesen csinálod, akkor a vizsgaidőszakban kevés vizsgád lesz, és már hamarabb vagy otthon! meg persze, ha jól rakod össze az órarended, akkor akár lehet 4 napos a suliheted...és ott vannak a szünetek! Jó tanulást!

2014. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!