Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatok másznak fára...

Milyen állatok másznak fára este? Nemtudom mi volt a fán

Figyelt kérdés
állat,este,valami,dolog

2014. máj. 24. 22:21
 1/7 A kérdező kommentje:
05.24. -én este 22 órakor hallottam recsegő hangot odakint kinéztem azthiszem láttam valamit mozogni a fa lombkoronájában, de pontosan nemtudom mi volt az és mikor felakartam venni videóra eltünt nemhallottam recsegő hangot, szerintetek?
2014. máj. 24. 22:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Macska,mókus,talán valami madár
2014. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még mindíg ottvan nemlátom csak hallom még mindíg recseg de remélem hogy a szomszéd macskája :D
2014. máj. 24. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha vicces kedvembe lennék, akkor azt mondanám, hogy kecske.:D

Amúgy minálunk repkednek a szarvasbogarak, nem csak egy. Jelenleg a fa körül vannak. Én felvilágítottam, és úgy láttam meg őket. Még azt is lehet hallani sötétbe, amikor leszálltak.

Valamint pluszba nálunk cserebogár rajzás is van, valamint a fán állandóan lódarazsak vannak.

Lehet, hogy nem is állat van nálatok a fán, hanem bogár.

De ha esetleg állat lenne, akkor macska, madár, denevér és még sorolhatnám.

2014. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban macska lehetett, amit láttál, mivel városban az szokott leggyakrabban előfordulni és este különösen aktív.

Lehetett még valami madár is, pl.:gerle, magányos rigó vagy egy kósza bagoly is.

Ha tudod, hogy kisemlős volt az a valami, akkor a macska mellett a nyest (és társai) valamint a mókus jöhet szóba.

Akármi is volt nyugi, emberre nem lehet veszélyes, ha csak nem zaklatja.

A ház külső vezetékei, a tető és kisragadozó esetén a háziállatok az első számú célpontok.

Ha tudni akarod mi volt az próbáld meg ugyanabban az időpontban meglesni.

2014. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elefánt nem lehetett?
2014. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,de valami nagy volt az nem macska vagy bogár és mozgolódott a lombkoronában és azthiszem hogy meglátott és elbujt előlem mivel mostmár nem látom sehol se
2014. máj. 24. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!