Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi különbözteti meg a szaporít...

Mi különbözteti meg a szaporítótól a tenyésztőt?

Figyelt kérdés

Már minden állatfajnál van szaporító meg tenyésztő?


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__57293..


2009. dec. 31. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Természetesen nem vagy szaporító. Erre így nem vonatkozik. :)
2009. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a szaporítók rontják a fajtát,és az igazi tenyésztők,én kutyaszerető,gondolkozó emberek ezért tudnák megfojtani őket,mert a csak összerakok két kutyát,aztán lesz valami,típusú szaporítással,elcseszik a fajtát.

aki normális,jó idegrendszerű kutyát akar az is tenyésztőhöz meg,nekem pl. 2 kutyám van az egyik szaporítótól(megjegyzem gond is van a lábával9,a másik igazi tenyésztőtől,igaz várni kellet rá és nem volt 2 fillér,de én nem fogom a hobbi szaporítókat támogatni,ugyanis ők teszik tönkre a fajtát és a naív emberek túőlük vesznek kutyát sajnos,aztán ők is szaporítják,ezért vannak tele a menhelyek..


sajnos a minőséget kevesen fieztik meg,mindenkinek azonnal kutya kell,áradásul minnél olcsóbban..

2010. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy oldal. És csak beírtam google-ba, hogy szaporító...


[link]

2010. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!