Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy kell a lovat beugratni...

Hogy kell a lovat beugratni vágtába? Nem vagyok benne biztos:S

Figyelt kérdés
elsőnek csinálni kell 1 félfelvételt utána belső láb a hevederen külső láb a heveder mögött és közbe ott rugjuk vagy hogy!?:S
2010. jan. 2. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen így ahogy mondod és egyszerre bökjön mind két sarok plussz szájjal biztasd és ha folyamotos bökésre nem indul el akkor egy kicsit rugd oldalba. Ja és mindkét esetnél nagyon hajtson a derekad! Remélem segíthettem =) Am azért kell beljebb lenni a melső lábnak hogy jo lábra ugrjon be a ló
2010. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A külső sarkaddal és a vádliddal szorítod a heveder mögött! a belső sarkaddal és a vádliddal pedig a hevedernél! Közben a testsúlyodat hátra viszed, hogy ezzel is segítsd a lovad! és ne fordítva tedd a lábaidat mert akkor a ló rossz kézre ugrik be és az tönkre is teheti ha az egy tanult ló!
2010. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Melegítsd be, vidd ki rétre, vagy terepre, dobd neki a szárat, tárd szét a karod és kurjants egy indiánosat... :P


...najó, a szárat nem engedem el teljesen, de mindegy, mert csak egy kötőfékkel fogom. ;)


Ja, le fog dobni, mássz vissza! :D

2010. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belsőláb sarok külső láb szorít testeddel hajtsd előre... ez nekem mindig bevállik... :)
2010. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belső csizma hevederen, külső csizma heveder mögött, majd egy kicsit hátrébb dőlsz aztán külső csizmával erősen hátrapöccintesz egy kicsit, ha erre nem ugrik be csak "szarakodik", akkor vedd át rövidített ügetésbe, és addig várj amíg szépen nem üget, majd próbáld újra.
2014. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!