Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti hogy hűtitek le az állatoto...

Ti hogy hűtitek le az állatotokat?

Figyelt kérdés
milyen praktikákat ajánlatok? szegénykém megsül :(( írjátok oda milyen állat!
2014. jún. 10. 14:49
 1/7 csillagos9720 válasza:
meg kell fürdetni DE NE HIDEGVÍZZEL mert az állatok teste nagyon fel van hevülve... (SZERINTEM a fürdetés a legjobb)
2014. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kutyánkat rendszeresen vizezük a hátát, a hasát. (nem tűri azt, hogy lelocsoljuk+ az esőt így kézzel vagy szivaccsal)
2014. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen állatod van? Én a siklómat egy nagy tál vízben, ha kedve tartja, bemászik, alszik ott pár órát, aztán kijön.
2014. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, neked milyen állatod van. :) Nekem macskám van (lakásban tartott). Ő megkeresi a lakás azon pontjait, ahol hűvösebb van, hagyom ott feküdni. Ha nagyon meleg van, akkor szoktam az egyik (műanyag) fekhelyére vizes törölközőt tenni, amit nagyon szeret. Ha még melegebb van, akkor megfürdetem sima vízzel, az ivóvízét is naponta többször kicserélem, hogy ne legyen meleg.
2014. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hűvös van a lakásban, hideg a padló is, azon alszanak a kutyák. Mindig bent vannak, amikor meleg van.
2014. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen állatra gondolsz. Pl csincsillának, vagy nyuszinak jó a hideg kőpadló amire kifeküdhet, néha egy gyenge ventilátorozás, vagy egy flakon vizet lefagyasztani és letenni mellé.
2014. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem egy nyuszim van:) én eddig úgy csináltam hogyha lefeküdt odaraktam mellé egy lehűtött palackot vagy egy nedves kendőt ráterítettem viszont most az szoktam hogy egy fújós palackba töltök vizet és rá permetezem
2014. jún. 12. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!