Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állat tanítható könnyen?

Melyik állat tanítható könnyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy benti szobatisztaságra melyik állatot lehet megtanítani és hogy? szeretnék 1 kisállatot a szobámba csak nem szeretném hogy mindent össze piszkítson (nem kutyára/macskára gondolok)

2014. jún. 25. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyuszi. Enyém első naptól kezdve visszajárt a ketrecébe kakálni. Gyakorlatilag tanításról szó sem volt.
2014. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisemlősök témában lenne érdemes feltenni ezt a kérdést :) Esetleg bővítve azzal, hogy mennyi időt és pénzt szánsz rá és mekkora helyet tudnál kialakítani neki.

Nekem elsőre ez ugrott be: https://www.youtube.com/watch?v=aRhUjj0e0cc

2014. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gabona sikló vagy egyébb más kígyó faj azt nem tudod betanítani de nagyon jó nekem is az van és el vagyok velük havonta kell etetni vizet adsz neki naponta azt cső.
2014. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!