Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi az a BŰZMIRIGY eltávolitás?

Lillus04 kérdése:

Mi az a BŰZMIRIGY eltávolitás?

Figyelt kérdés

még sosem hallottam rola csak egyszer itt az oldalon szoba jott és azota gondolkozom hogy mi lehet.

Elore is koszonom a tapasztalt valaszokat!



#állat #bűzmirigy #eltávolitás.
2014. júl. 3. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A vadászgörénynek van bűzmirigye, s ha megijed, akkor kiengedi. Lakásban ez borzasztó büdöset tud csinálni, ezért érdemes kiműteni. Ennyi.
2014. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a kutyáknak és macskáknak is van bűzmirigye általában ha a fenekét húzgálja a földön vagy megpróbálja rágcsálni a fenekét akkor valószínűleg begyulladt a bűzmirigye a fenekénél vannak ilyen kis valamik nem tudom pontosan :D és azt a kutyakozmetikus ki is szokta nyomni mert nem mindig tud magától kirülni illetve ha tele van akkor a kutya is büdösebb

be kell nyúlni a fenekébe és kinyomni bár én ezt nem javaslom :D (nálunk a kutyakozmetikus csinálja mindig)

2014. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első: a bűzmirigyet NEM szabad kiműttetni csak azért mert a kedves gazdának csípi az orrát az onnan jövő szag. Egészségügyi okokból viszont eltávolítható, ha begyulladt pl.
2014. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szabad, akkor miért engedélyezik a kutyakozmetikusoknak?? Ha akárkinek akármikor nem lehet megcsinálni, akkor hogyhogy a kozmetikus bármikor megcsinálhatja? Akkor nem csak állatorvosnak kéne szabad, aki mondjuk még meg is tudja állapítani hogy szükséges-e?
2014. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kutyakozmetikus nem "kivágja" :D csak a kis mirigyzacskók tartalmát kinyomja mint egy pattanást az ugyanúgy ott marad majd
2014. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!