Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan kijavítga...

Miért kell állandóan kijavítgatni a fajtisztát fajtatisztára, mikor teljesen más a kérdés?

Figyelt kérdés

Itt egy páran szeretnek biológia órát tartani és már komolyan, a tököm tele van, ha látok egy kérdést, biztos hogy valami okos szépen beírogatja, hogy jaj hát nem faj, hanem fajta és akkor még magyaráz is, mintha komplett hülyékhez beszélne és ő lenne az ÉSZ, de rendes válszt nem nagyon ad, ezen a kötekedésen kívül.


Szerintem senki sem retardált, így mondjuk egy csomó minden mást is rövidítve mondunk mégis pontosan tudjuk miről beszélünk, minek kell okoskodni?


2010. jan. 11. 00:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is van annyi idegbeteg,fizikailag is problémás yorki...
2010. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy nagyon szép a magyar nyelv, ha helyesen használjuk. Én örülök, ha kijavítanak, mert azzal tanulok valami újat, szólnak, hogy nem szépen vagy rosszul használok egy szavat. Szóval szerintem is fontos, hogy fajtiszta vagy fajtatiszta. Engem bosszant, ha azt hallom, hogy "fajtiszta yorki" vagy "nem-e vagy beteg?", stb.
2010. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!