Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lett volna esely ra, hogy...

Lett volna esely ra, hogy tovabb elhessen?

Figyelt kérdés
Ma meghalt az angol bulldogom, nagyon megviselt, egesz nap sirtam es aludni se birok...2 ora fele ki jott a kutyahazbol lefekudt es megallt a szive (erre gyanakszunk) mert ez 2 perc alatt folyt le es reggel meg evett a kutya...nem tudtunk allatorvoshoz jutni sehogysem, de ha megis akkor lett volna esely ra, hogy tul elje?

2014. aug. 3. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan származott a kutya? Hány éves volt?
2014. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először ia részvétem, egy kutya elvesztése ugyanolyan fájdalmas, mint egy jó barát elvesztése.

Kétlem hogy élhetett volna, békésen halt meg, tudta hogy eljött az ideje. Lehet hogy gyógyszerekkel meg lehetett volna menteni, de csak valószínűleg csak szenvedett volna. Sajnos ez ellen nem lehet mit tenni utólag. Kitartás!

2014. aug. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Novemberbe lett volna 6 eves, vettem..koszonom a jo kivansagokat, nagyon nehez.
2014. aug. 3. 03:33
 4/5 anonim válasza:
Valószínű szívrohamot kapott újra lehetett volna éleszteni de ahhoz àlatorvos kelett vona én mérgezésre gyanakszom
2014. aug. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétemet!

Nekem az egyik cicámmal történt ugyanez, reggel evett, délután pedig csak lefeküdt es mintha elaludt volna. Ez már két éve volt, azóta is nyomaszt, hogy nem tudom, mi történt, de nem akartunk boncolást semmiképp.

Szerintem a mérgezés kizárható, bármilyen méreg is volt, ilyen gyors lefolyású nem lehet méreg általi halál (az egyik kutyámat fagyállóval mérgezték meg, elméletileg 3 napig kellett volna bírna, de ő 8 napig küzdött:( )

2014. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!