Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Összetett...

Hogy lehet ez? Összetett kérdés, ÁLLATORVOSOK!

Figyelt kérdés

A 34 évem alatt,hozzá teszem vidéken nőttem fel,de ilyet még apám sem látott ,aki szintén állatok között nőtt fel!A kutyánk kiskutyaként került hozzánk két éve.Még nem voltak kölykei.A saját macskáinkat nem bántja,velük nőtt fel.Most lefialt egyik macskánk hármat.A kutyánk az egyiket folyton elvette tőle.Mindig vissza tettem,ő megint elvette.

De a legérdekesebb!Látom egyszer hogy a kiscica az emlőjét keresi.Biztosan rosszul látok,gondoltam.

Hát nem!

Kérem szépen,megnéztem a cicát,tök pocakos...Ha nincs teje, a cica lefogy.

Oda mentem,megnyomtam a cicijét,és úgy megdöbbentem,tej jött belőle!

DE!Kölyke nincs,nem volt hasas!A szomszédainkban nincs kan kutya,ő ki nem tud jutni,és nem is jutott!Nem fialt!


Hogy lehet teje?

De úgy anyáskodik a cicák(mert ma mind a hármat pesztrálta)mintha az övé lenne?

Nem gond ez?Mennyire egészségtelen?Mit tegyek?



#szoptatás #kutya #macska #gondozás #NEM FIALT #HIHETETLEN DE IGAZ!
2014. szept. 4. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nincs ivartalanítva a kutyátok. Simán beindulhatott a tejelés a kiscica miatt. Nagyon sok kutya pl álvemhesen képes szoptatni, ha kap szopós kölyköket.
2014. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Valóban nincs ivartalanítva!Olyan kis kedves,jó természetű kutyus.Nem gondoltam hogy van ilyen :)
2014. szept. 5. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Álvemhes, de ez nem jó neki. Bár nagyon aranyos lehet a kiscicákkal, igazából felborítja a hormonháztartását. Nem szabad engedni neki. Sajnos elég sok szövődménye lehet az álvemhességnek. Daganatok, méhgyulladás stb.


Próbáljátok elvenni tőle a kiscicákat és ne engedjétek most oda. Én egy orvoshoz is elvinném a tejtermelés miatt, nehogy begyulladjon ez emlője.


Mivel hajlamos az álvemhességre, érdemes lenne ivartalanítani.

2014. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hűha,hát kátszik,hogy eddig csak kan kutyáink voltak.Ő az első szuka :(

Van még mit tanulnom akkor!

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2014. szept. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!