Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pókot láthattam?

Milyen pókot láthattam?

Figyelt kérdés
Nemrég mikor nagyban ment gépezés megláttam a szobatársam de hamar el is tünt.A falon felmászott majd visszaesett az asztalmögé egy elég termetes pók.Kisebb teste volt és hosszú vékonyabb lábai ennyit láttam.Milyen fajta lehetett?Kaszáspók vagy mi?
2014. szept. 7. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy tarantula lehetett. Húzd fel a lábad, vagy lerágja!
2014. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egy különleges szibériai mérgespók. Csípése halálos. Jobb elkerülni!

(egyébként valószínű kaszáspók...)

2014. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mérgespók szibériában -30 fokban? létezik ilyen?
2014. szept. 7. 23:06
 4/5 t_GaRami_a ***** válasza:
Te tényleg ilyen hülye vagy? Bocsi, de csak viccelt, amúgy ennyiből senki se tudja.
2014. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyolc (vagy kevesebb, a kaszás ha megijed eldobálja, hogy az életét mentse) eszméletlenül hosszú, jól láthatóan ízelt láb? Aránytalanul kicsi, hosszúkás potroh, kis fej? Akkor kaszás. Keresd meg a hálóját, fogjál neki legyeket és dobáld bele a hálóba (Ezt viccen kívül mondom). A pók az egyik leggazdaságosabb háziállat, a kaszás meg kifejezetten érdekes. De ha nem csíped őket, akkor telepítsd ki valahová, de jobb, ha épületbe, mert a kaszás "bentlakós".
2014. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!