Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem el lab alol a...

Hogyan tegyem el lab alol a egereket?

Figyelt kérdés

Vagy 6 kiseger szuletett nem reg a padlasunkon es azok lejottek a spaizba egy jaraton,valoszinu.

Nagyon sok eger lehet.


Egermereg nem hasznal semmit se egerfogo.


Macska sajna nem johet szoba mert mar van kihelyezve egermereg es ha megeszi elhunyhat. A masik ok,hogy van ket gyonyoru szep tengerimalacom es a macsek bantana a kis dragakat,de ha elszaporodnak a egerek kijohetnek es megfertozhetik a piciket.


Abszulut patthelyzet,mit tegyek?



#egér #Egérkek
2014. okt. 22. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A google-val találtam egy képet:

[link]

Nekünk jól bevált. Illatos csalit, például sajtot kell belerakni. Bele tud mászni de ki nem. A kisebb egerek lehet hogy ki tudnak mászni, ezért a bemeneti drótokon megfelelően hajlítnai javasolt.

2014. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan kell eltenni lab alol? Vizbe fujtani? Nagyon allatbarat vagyok,meg a kartevoket is szeretem.... nem mernem.
2014. okt. 22. 18:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Vödrös egércsapdát tudom ajánlani, otthon elkészítheted 0ft-ból és garantált a siker. Nem tudom most leírni hogyan kell elkészíteni, nézz utána.
2014. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ebben az egérfogóban ki is viheted őket jó messze a természetbe.
2014. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jol megszivattam most oket. Fent linkelt izgi fogoba tettem merget.


Gonosz vagyok,ugye?


Koszonom a tippeket. Ment mindenkinek a zold.

2014. okt. 22. 18:56
 6/17 A kérdező kommentje:
Egérlikat ha betömöm PUR-habbal az hatásos lesz?
2014. okt. 22. 19:07
 7/17 anonim ***** válasza:
az nem hatásos mi is kipróbáltuk de kirágta.nekünk csak az egérragasztó vált be.oda kell tenni ahol tudod hogy járkálnak az egerek.egy kartonlapot jól bekenni vele és a közepére valami illatos kaját tenni.rendszerint beletelik pár napba míg megfog egy egeret de utána nem szabad hagyni hogy szenvedjen .betekerni egy szatyorba és egy nehéz kővel agyonvágni!
2014. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hatásos egércsapda. Ahol régebben lakunk, állandóan fúrták a falat a mezei (barna) egerek, semmi más nem használt, ez viszont igen. Ha benne van, zörög, akkor kiviszed az udvarra, legyen ott egy műanyag vödörben víz, abba belerázod. Úszik egy darabig, de megfullad. Áshatod el. De mindenképpen nézzétek meg a falakat, sarkokat, hol van lyuk, mert soha nem fogtok megszabadulni tőlük. Ha megvan, üvegdarabokat tegyél bele és úgy gipszeld be. Síma gipszet ki tudják rágni.
2014. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2014. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez is jó, de tegyél bele napraforgót vagy fürtös kölest, ha barna egereid vannak. Azt szeretik.

[link]

2014. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!