Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van valmi fajta humor erzekuk...

Van valmi fajta humor erzekuk az emlosokne/csimpanz, kutya/ Termeszetesen egy moricka viccre gondolok,! Pl. Csiklandozas, kolyokkorban jatszas!?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A kölyök kutyáknak szerintem van. Ma az utcán elkezdett hátrafelé menni előttünk a pórázon. Fura volt, de mekkora poén így sétáltatni, hogy ő hátrafelé tolat.


Volt hogy adtam neki egy pofont, erre elkezdett csapkodni a kis kezével, boxolt a levegőbe és mutatta nekem, hogy majd én is kikapok. Az is olyan vicces volt, hogy már nem is tudtam rá haragudni ezek után.


Ha nem engedem ki a konyhába és mégis kimegy, akkor örül hogy rosszalkodhat és amikor leszídom repdesve szalad be a szobába.


Amikor kiviszem egy füves területre, akkor egyedül rohan össze-vissza, hempereg a fűben, lefekszik, majd szalad balra-jobbra, mint aki bedilizett, és néha még ugat is hozzá örömében. Akkora műsort csinál, hogy mindenki őt figyeli és általában elmosolyodnak az emberek. Sokat bohóckodik.


Csiklandozni nem lehet őt, valahogy nem csiklandós.

2014. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!