Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen rosz lehet már a...

Milyen rosz lehet már a háziállatoknak hogy látják hogy a gazdáik beszélgetnek egymással stb?

Figyelt kérdés
Ők meg talán minden titkukat magukkal viszik a sírba
2010. jan. 26. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az érzelmi életük csodálatosan gazdag, de ők nem gondolkodnak. Maximum azon csodlkozhatnak, hogy mi milyen hülye hangokat adunk ki, és miért nem értjük azt, amit ők közölni akarnak velünk.
2010. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah meg például nyáron kint edzettem az udvaron, kint hagytam véletlenül a súlyzót aztán láttam hogy a kutyánk tologassa meg ilyesmi, nagyon aranyos volt:D
2010. jan. 26. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kérdés van az állatok érzelmi és értelmi világával kapcsolatosan, amire még nincs válasz. Nem feltétlenül lehet rossz, hogy a kutya látja, hogy a gazdák kommunikálnak, hiszen a kutya is kommunikál az emberrel, a maga módján és viszont. Ez olyan, mintha te látnál angol emberkét (tegyük fel, hogy nem beszélsz angolul), akik beszélgetnek egymással, de bizonyos jelekből többé-kevésbé tudsz következtetni, hogy milyen kapcsolatuk, veszély fenn áll-e vagy sem. Szerintem, ez nem rossz az állatoknak, hiszen nekik is adott a kommunikáció lehetősége, fajtársakon belül sikeres módon, embertársakkal kevésbé sikeres, de általában hatékony módon.
2010. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, ezt nézd meg. :-)


[link]

2010. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A másodikkal tökéletesen egyet értek. Bennem inkább az a kérdés merült fel, mit gondolhat a kutyám, mikor telefonálok vagy skype-on beszélgetek? :D Néha ilyenkor úgy néz rám, mintha nem értené, most mi van, kihez beszélek. :D De azt látom rajta, mikor magamba beszélek vagy énekelgetek otthon, azt fölfogja és olyankor ő is bohóckodik. :D
2010. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!