Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért halt meg a tengerimalacom?

Miért halt meg a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Ma reggel nem jött elő a helyéről ezért megnéztük és kinyúlva feküdt a házában. Pedig volt rendesen mit ennie és innia. Még nem volt egy éves. Egyszer túl sokáig volt nyitva az ajtó és egy csomó légy szállt be. Talán azoknak van köze ahhoz hogy meghalt?

2014. nov. 1. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Malacoknál így megy. Egyik pillanatról a másikra éri őket a halál. Tapasztaltam az elmúlt tíz-tizenöt évben. Persze általában gubbasztani szoktak előtte fél-egy napot. Ülnek a sarokban, nem esznek, látszik, hogy valami bajuk van.

Lehetetlen így megmondani, hogy mi baja volt...

2014. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon félénk volt és sosem jött elő ezért fel sem tűnt.
2014. nov. 1. 14:47
 3/4 anonim válasza:
Mert egyedül volt fogadni merek. Vegyél kettőt és ellesznek majd.
2014. nov. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan malacom, aki egyedül volt évekig.

Lehet, hogy valami betegsége... ezt nem lehet tudni.

Az elmúlt tizenakárhány évben rengeteg malackám volt, egyszer olyan is előfordult, hogy befogadtam valakinek a malacát és pár hónap múlva meghalt. Semmi előjele nem volt :(

2014. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!